Partners

ENACT projesi 4 Avrupa ülkesinden katılan 6 farklı ortağın katılımından oluşmaktadır.

Proje Plymouth Üniversitesi tarafından geliştirilmekte ve Aidvanced Ltd(Italya), Napoli Federico II Üniversitesi(İtalya), Fondazione Mondo Digitale (Italya), T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı(Türkiye) ile Fundetect (İspanya) tarafından desteklenmektedir.

Her otak kendi uzmanlık alanı ile projeye katkıda bulunmakta ve kendi kullanıcı hedef kitlesine hitab etmektedir.

Plymouth Üniversitesi ile Aidvanced Ltd yazılımın geliştirilmesinden sorumlu iken Napoli Federico II, Fondazione Mondo Digitale, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Fundetect ihtiyaçların belirlenmesi ve test edilmesinden sorumludur.

 

 

CONNECT P311 CG11C

Plymouth Universitesi proje koordinasyonunda kapsamlı tecrübeye sahiptir. Ayrıca yapay bilişsel modelleme ve yapay zeka ile çevrimiçi eğitim için psikolojik modellemesi yanında sosyal becerilerin değerlendirilmesi ve eğitimi konularında tecrübeye sahiptir.

Çalışanlar: Davide Marocco (Kordinator), Steven Furnell, Elena Dell'Aquila, Daniela Pacella

Aidvanced çalışanlarının bir çok Hayat Boyu Öğrenme Programı projesinde tecrübeleri vardır. Şirket sosyal becerilerin geliştirilmesi için çevrimiçi eğitim hizmetleri tasarlayı geliştirmektedir. Aidvanced ENACT teknolojisinin sağlanacağı web platforumunun bakımı ve yazılımın geliştirilmesinden sorumludur.

Çalışanlar: Andrea Di Ferdinando, Massimiliano Schembri, Orazio Miglino

Aidvanced

logoFMD

Fondazione Mondo Digitale ulusal ve Avrupa düzeyinde bir çok BİT projesine dahil olmuştur. Fondazione Mondo Digitale, öğrenciler ve öğretmenler için yazılımın uyarlanması ve denenmesinden sorumludur.

Staff: Annaleda Mazzucato, Mirta Michilli

Fundetec BİT'in KOBİ'ler arasında ve özel sektörde yaygınlaştırılmasını destekleme konusunda ulusal ve Avrupa düzeyinde tecrübeye sahiptir. Bu nedenle Fundetect KOBİ yöneticileri ve çalışanları için eğitim ve değerlendirme ihtiyaçlarının karşılanması ve ENACT'in denenmesinin sağlanmasından sorumludur.

Çalışan: Sylvie Galaup

fundetecSmall

uninaSmall

Napoli Federico II Üniversitesi lise öğrtemenleri ve eğitmenler için kursların düzenlenmesinde tecrübelidir. Bu nedenle halihazırdaki çalışmaları esnasında kullanıcı gereksinimlerinin belirlenmesi ve ENACT teknolojisinin denenmesinden sorumludur.

Çalışanlar: Onofrio Gigliotta (PI), Angelo Rega

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı politika yapımı ile 81 ildeki müdürlükleri aracılığıyla gençlerin sosyal ve kişisel gelişimlerini destekleyen eylemleri desteklemekten sorumludur. Bakanlık üniversite öğrencileri ve aday spor antrenörlerini hedefleyerek ENACT teknolojisinin ihtiyaçlarının belirlenmesi ve teknolojinin hedef kitleye uygun adaptasyonundan sorumludur.

Çalışan: Özgür Yaşar Akyar

MYSLogoSmall